Gartzarongo pilota txapelketa. Asteburuko emaitzak

Igaro berri den asteburu honetan Gartzrongo pilota txapelketaren beste jardunaldi bat izan genuen. Partida guztien emaitzak dituzue hemen.

Argazki galeria Gartzaron Pilota facebook orrialdean izanen duzue

ABUZTUAK 4, ARRATSALDEKO 16.00 - Sabado 4 de agosto a las 16.00

UMEAK - alevines

                   Agesta / Madariaga  (Erreka)                      10

                   Kerejeta / Iturbe (Lazkao)                          18

                                                  -

                   Leire / Garazi   (Oberena)                           07

                   Iturbe / Elizasu (Hernani)                           18

 

HAURRAK - infantiles

                   Eizagirre / Sasiain (Zestoa)                        18

                   Mugika / Balerdi (Amezketa)                      05

                                                  -

                   Sarasibar / Larraintzar (Oberena)               18

                   Eskudero / Mitxelena (Oiartzun)                 06

 

GAZTETXOAK  - cadetes                                              

                   Enbeitia / Amondo (Laudio)                       18

                   Arrosagarai / Olabide (Altsasu)                  00

 

GAZTEAK  -  Juveniles

                   Olaguenaga / Gonzalez (Orozko)               22

                   Amillano / Sarasate (Uharte)                    02

 

HELDUAK - Seniors

                   Ollo / Martinez de Eulate (Irurtzun)          22

                   Suarez / Elizegi (Zegama)                       09

 

ABUZTUAK 5, GOIZEKO 10.00  - 5 de agosto a las 10.00

UMEAK - alevines

                   Altuna / Insausti (Tolosa)                        00

                   Jimenez / Armendariz (Uharte)               18

                                                  -

                   Gelbenzu / Galartza (Oberena)               06                                         

                   Lanzeta / Segurola (Asteasu)                 18

 

HAURRAK - infantiles

                   Oliden  / Ezeiza (Añorga)                       07

                   Ramiro / Lakuntza (Arbizu)                    18

                                                  -

                   Maiza / Setoain  (Burlata)                      16

                   Beroz /  Lanzeta (Andoain)                    18

 

GAZTETXOAK - cadetes

                   Etxebeste / Iriarte (Añorga)                  09

                   Gerendiain / Elizondo (Buruzgain)         18

 

GAZTEAK - juveniles

                   Villanueva / Lerga (Burlata)                  22

                   Azkoitia / Oteiza (Azkoitia)                   00

 

HELDUAK - Seniors

                   Zuhasti /  Mina (Paz de Ziganda)         22

                    Oteiza / Azkoitia (Azkoitia)                 13