Astelehena, irailak 16



10:00

Iraizozko bestak: irailaren 13tik 16ra

Iraizotz, Ultzama | Bestak

Irailak 13, ostirala 10:00  Hamarretakoa 12:00  Txupinazoa eta ezkil jotzea 13:00  Maiatza paratzea eta zortzikoa inguruan 14:30  Gazte bazkaria 16:00  Haurrentzako txokolatada 20:30  Dantzaldia GABEZIN taldearekin 22:00  Bokatada ostatuan 23:30  Dantzaldia GABEZIN taldearekin    Irailak 14, larunbata 10:00  Hamarretakoa 11:00  Haurrentzako rokopolis eskalada 12:00  Meza eta lunch-a 12:00  Haurrentzako puzgarriak 13:30  Mus txapelketaren final-laurdenak 14:00  Herri bazkaria 16:30  Bingo herrikoia 16:30  Haurrentzako rokopolis eskalada 17:00  Haurrentzako puzgarriak 17:30  DESTINO SONORArekin sobremesa 20:30  Dantzaldia OHARKABE taldearekin 21:30  Zezensuzkoa 01:00  Dantzaldia OHARKABE taldearekin Irailak 15, igandea 08:00  Sokatira: gazteak vs. Zaharrak 10:00  Hamarretakoa 11:00  Haurrentzako puzgarriak 12:00  AXULAR dantza taldea 12:30  Mus txapelketako final-erdia 17:00  Haurrentzako puzgarriak 17:30  ICEMAN magoa 19:00  ZUMBA master class-a Ainhoa Jimenez eta Bea Urtasunekin 21:30  Zezensuzkoa 22:00  Gazteen afari autogestionatua Irailak 16, astelehena 10:00  Hamarretakoa 13:00  VII. Txapel jaurtiketa 13:30  Mus txapelketako finala 14:30  Herri bazkaria 16:30  Bingo herrikoia 17:00  Haurren mus eta partxis lehiaketa 19:00  Dantzaldia LOS ANDUS taldearekin 21:00  Tortillada mozorroturik

Iraizozko bestak: irailaren 13tik 16ra Iraizotz

Irailak 13, ostirala

10:00  Hamarretakoa

12:00  Txupinazoa eta ezkil jotzea

13:00  Maiatza paratzea eta zortzikoa inguruan

14:30  Gazte bazkaria

16:00  Haurrentzako txokolatada

20:30  Dantzaldia GABEZIN taldearekin

22:00  Bokatada ostatuan

23:30  Dantzaldia GABEZIN taldearekin   

Irailak 14, larunbata

10:00  Hamarretakoa

11:00  Haurrentzako rokopolis eskalada

12:00  Meza eta lunch-a

12:00  Haurrentzako puzgarriak

13:30  Mus txapelketaren final-laurdenak

14:00  Herri bazkaria

16:30  Bingo herrikoia

16:30  Haurrentzako rokopolis eskalada

17:00  Haurrentzako puzgarriak

17:30  DESTINO SONORArekin sobremesa

20:30  Dantzaldia OHARKABE taldearekin

21:30  Zezensuzkoa

01:00  Dantzaldia OHARKABE taldearekin

Irailak 15, igandea

08:00  Sokatira: gazteak vs. Zaharrak

10:00  Hamarretakoa

11:00  Haurrentzako puzgarriak

12:00  AXULAR dantza taldea

12:30  Mus txapelketako final-erdia

17:00  Haurrentzako puzgarriak

17:30  ICEMAN magoa

19:00  ZUMBA master class-a Ainhoa Jimenez eta Bea Urtasunekin

21:30  Zezensuzkoa

22:00  Gazteen afari autogestionatua

Irailak 16, astelehena

10:00  Hamarretakoa

13:00  VII. Txapel jaurtiketa

13:30  Mus txapelketako finala

14:30  Herri bazkaria

16:30  Bingo herrikoia

17:00  Haurren mus eta partxis lehiaketa

19:00  Dantzaldia LOS ANDUS taldearekin

21:00  Tortillada mozorroturik



16:30
12:00

Ipuin-kontalarien I.Jaialdia Orgi basoan

Orgiko Ohiana, Ultzama | Ipuinkontalaria

Larunbat arratsaldetan eta igande goizetan izanen da irailaren 14tik azaroaren 3ra arte.

Ipuin-kontalarien I.Jaialdia Orgi basoan Orgiko Ohiana

Larunbat arratsaldetan eta igande goizetan izanen da irailaren 14tik azaroaren 3ra arte.

Motak:
Guneak:

Egutegia

Iraila
al ar az og ol lr ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urria
al ar az og ol lr ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Urte osoko agenda ikusi »»